Kodak Alaris İş Ortakları Zirvesi, 2017
25 Şubat 2017

Kodak Alaris İş Ortakları Zirvesi, 2017


Kodak Alaris üstün performans gösteren iş ortaklarını Portekiz’de bir araya getirdi
 
Kodak Alaris 2017 İş Ortakları Zirvesi  1 ve 2 Şubat’ta Lizbon, Portekiz'de gerçekleşti.
 
Davetli iş ortakları Kodak Alaris Information Management bölümünden Satış, Pazarlama ekipleri ve üst düzey yönetim üyeleri ile iletişim kurma fırsatı buldu.
 
Kodak Alaris Yönetim Kurulu Başkanı ve Information Management Genel Müdürü Sayın Rick Costanzo, "Veri kaosunun hakim olduğu bir Çağ’da bulunuyoruz, müşterilerimizin dijital dönüşümü hızlandırmasına, karmaşıklığı ortadan kaldırmasına ve bilginin gücünü ortaya çıkarmasına yardımcı olmak için müthiş fırsatlar görüyoruz" dedi. "İş Ortaklarımız kritik bir rol oynamaktadır. Onlar ekibimizin genişletilmiş tarafı. Bu nedenle, bu tür etkinlikleri düzenlemek ve 2017 ve sonrası için vizyon, strateji ve ürün yol haritamızı paylaşmak bizim için çok önemlidir."
 
Buna ek olarak, Kodak Alaris, bölgedeki en iyi performans gösteren ortaklarının başarılarını tanımak için bir gala etkinliği kapsamında ödül törenine ev sahipliği yaptı. Kodak Alaris, bir çok kategoride ortaklarına 16 ödül dağıttı. Aynı zamanda görevine kısa süre önce atanan Kodak Alaris'in CEO'su Marc Jourlait, kendisini tanıttı ve açılış konuşması yaptı.
 
Ortadoğu ve Afrika Bölgesinde (MEAF) bulunan Ankara merkezli Limeks Dijital Arşiv Teknolojileri firması 2016 yılı için ‘’En İyi Katma Değer Distribütör’’ ve ‘’En İyi Stratejik İş Ortağı’’ olmak üzere üç ödülden ikisini almaya layık görüldü.
 
Ülkemizin 2016 yılında geçirmiş olduğu zorlu dönemlere rağmen firmamızın göstermiş olduğu bu performansa katkısı olan müşterilerimize ve iş ortaklarımıza desteklerinden dolayı bir kez daha sonsuz teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz.