Robo Scan


Otomatik sayfa çevirme fonksiyonu ile ilk büyük format kitap tarayıcı. Şimdiye kadar ki mevcut robotik tarayıcılar sadece küçük kitaplar (A2 altında) için olabilir. Yeni ROBO SCAN, herhangi bir problem olmadan A1’e kadar olan el kitaplarını tarayabilir. Robot tarayıcılarımız, Scan Master’ın tüm faydaları ile birlikte master serisinin iyi bilinen kitap tarayıcılarına dayandırılır.

Alman Kalite!

Tüm Robo Scan modelleri, eşsiz tarama motorları ile donatılmıştır. Son teknolojinin durumuna göre yüksek kaliteli görüntüler sağlar. Bitonal, gri skala veya renkli görüntüler 1200 dpi kadar olan çözünürlükte üretilebilir!
Robotik Tarama ile Artan Performans
ROBO TARAMA seçeneği kesinlikle t verimliliğinizi arttırır. Sadece verimliliğiniziarttıracak fakat RoboScan ile böylece çoklu tarama durumlarında operator işleyicilerinden birinin olması mümkündür. Ayrıca, bu operatör indeksleme ve meta veri bilgisi girme gibi diğer görevleri de yapabilir.

Ortam Işığından Bağımsız İşlem
Ultraviyole ışınlar olmadan ve kızılötesi radyasyon yaymayan garantili, zararsız ve düzgün özel LED ışık aydınlatıcılar. Aydınlatıcılar tarama başının içerisinde yer almaktadır. Ve basit bir şekilde yer değiştirip hareket ettirilebilir. Tarayıcının nerede olduğu bir sorun olmaz.Parlak güneş ışığı ya da yoğun tavan ışığı tarama sürecini engellemez. Orada operatörü daha fazla rahatsız edecek düzeyde ışık kaynağı yok. Lütfen ortam ışığının Scan Master 1 içerisindeki değerlendirilmiş aydınlatmadan daha fazla zararlı olduğunu unutmayınız.

Kolay Ağ
Robo Scan ailesinin tüm üyeleri, doğru bağlantı tarayıcılarıdır. PC ile iletişim, ağ kartları üzerinden gerçekleşir. Uzaktan hizmet ve eğitim IP adresi yoluyla kanıtlanmış bir SMA tarayıcısı, dünyanın neresinde olursa olsun, erişilebilir ve eğer gerekliyse korunabilir.Birin İkisiHer ROBO SCAN, ilk olarak herşeyden önce bir Scan Master'dır. RoboScan sadece bir robotik kitap tarayıcı değil aynı zamanda manuel bir kitap tarayıcıdır. Robotik tarama seçeneği etkinleştirilebilir ya da dokunmatik ekran paneli aracılığı ile devre dışı bırakılabilir.

Fark edilir olun, Fark yaratın !

Alanında uzman Limeks Teknoloji ve Yazılım, Dünya markalarıyla birlikte çalışmaktan gurur duymaktadır.