Kodak Alaris

Kodak Alaris

Kodak Alaris’in Görüntüleme çözümleri, müşterilerin dijital ve basılı kaynaklardan verileri alıp bir araya getirmesini, içeriklerden değerli bilgileri anlayıp ayrıştırmasını ve doğru bilgileri doğru kişilere doğru zamanda iletmesini sağlar. Sunduğu ürünleri arasında ödüllü tarayıcılar, yakalama ve bilgi yönetim yazılımı, genişleyen bir dizi profesyonel servis ve sektöründe öncü servis ve destek hizmetleri bulunmaktadır. Kodak Alaris, küçük ofislerden global işletmelere kadar tüm müşterilerine, iş süreçlerinin otomasyonu, müşteri etkileşimlerini güçlendirme ve daha iyi iş kararları alınması için üstün sistem ve çözümler sunar. Kodak ticari markası ve ticari takdim şekli Eastman Kodak Company'nin lisansı altında kullanılmaktadır.

Kodak Alaris

Dijital arşiv teknolojileri ve çözümleri ile ilgili faaliyetlerin öncüsü olan Limeks Teknoloji ve Yazılım, Kodak markasının Türkiye distribütörü olup gelişen teknolojinin her anını Türkiye’ye nakletme çalışmalarını sürdürmektedir.
Kodak markası, resim üzerine özel tasarım imkanı sağlayan ürünlerini ‘Kodak Alaris’ çatısı altında toplamaktadır. Böylece işletmelerin ve kişisel kullanıcıların ihtiyaç duyduğu dijital tarayıcı çözümleri Kodak markasının Alaris gurubundan temin edilebilmektedir. Limeks Teknoloji ve Yazılım, Kodak Distribütörü olarak dijital tarayıcıların en son teknoloji yazılımına sahip olanlarını, gelişmiş ülkeler ile aynı anda Türkiye pazarına kazandırabilmektedir. Müşterilerimizin kazancının, kazancımız olduğunu benimsediğimiz firmamızdaki tüm çalışmalarımız teknolojinin en güncel şeklini yakalayabilmek adınadır.
Tedariğini sağladığımız tüm diğer ürünlerimizde olduğu gibi Kodak Alaris çatısı altında sunumunu yaptığımız ürünlerimizin, müşterilerimize ulaşma aşaması da müşteri memnuniyeti ve hizmet önceliğine dayanmaktadır. Dolayısıyla Kodak Alaris bünyesinde bulunan tarayıcılar, dijital baskı ürünleri ve özel yazılımlar Limeks Teknoloji ve Yazılım müşteri memnuniyeti politikası ile birlikte Türkiye pazarına dahil edilmektedir. Böylece firmamızdan satın almış olduğunuz ürün her ne olursa olsun, sarf malzemeleri ya da yedek parça temini gibi sorunları ortadan kaldırmış olursunuz.

Dünyanın dijital fotoğraf ve baskı alanında uzman ve en güvenilir markalarından olan Kodak seçimlerinizde, Türkiye desteği ve hizmeti arayışlarınızda en profesyonel çözümler sunmak adına Limeks Teknoloji ve Yazılım olarak her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Teknik bakımından kullanıcısına istenen performansı en üst seviyede yaşatması sebebi ile yurt dışında ‘Kodak’ın efsane fotoğraf yazıcısı’ olarak bilinen 7000 serisi yazıcısı ismi gibi efsane olmuştur. Kodak Alaris’in trend ürünler arasında bulabileceğiniz bu printerın tercih edilmesinin birçok nedeni vardır. Başlıca nedenlerini özetleyecek olursak;

· En düşük baskı maliyeti çerçevesinde en yüksek performansı ve en yüksek hızı kullanıcısına sunabilmesi,
· Hızlı bir şekilde çalışma gerektiren özel durumlarda, kısa süre içerisinde yüksek adetli baskıların kaliteden ödün vermeden elde edilebilmesi,
· Medya optimizasyon teknolojisine sahip olması sebebi ile sadece tek bir baskı kiti kullanılarak farklı çerçeve ebatlarında baskıları hiçbir medya değişimi yapılmasına gerek duyulmaksızın elde edilebilmesi,
· Baskı teknolojisinde günümüzün en son noktası olan termal boya süblimasyonuna sahip olması,
· 300 dbi değerindeki yüksek çözünürlüğü,
· USB arabirimine destek sağlayabilmesi,
· Baskı hızının 10x15 ölçüsü için 8 saniyeye, 15x20 çerçeve baskılarda ise 10 saniye hızına erişebilmesidir.

Limeks Teknoloji ve Yazılım'ın sizlere sunduğu ürünler  arasında yer alan tüm Kodak Alaris yazıcıları teknolojinin son gelişmelerini üzerinde taşımaktadır. Ayrıca her kullanıcının kendi talep ettiği ve ihtiyaç duyduğu donanımları belirleyerek özel çözüm kombinasyonlarında özgürce seçim imkanı tanımaktadır. İhtiyacınıza ve kullanım alanınıza uygun olan çözümleri Limeks Teknoloji ve Yazılım olarak bünyemizde bulabilir, teknik bilgi ihtiyaçlarınızda da çekinmeden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. 

Tüm Kodak Alaris ürünlerini görüntüleyin.