Limeks Teknoloji ve Yazılım olarak distribütörlüğünü yaptığımız markaların satış öncesi ve sonrası desteğini vermekteyiz.

Image Access

1993 yılında kurulan Image Access Dünya çapında hemen hemen her ülkede müşterilere yenilikçi geniş format tarayıcılar ve sayısallaştırma çözümleri geliştiren ve sunan teknoloji pazar lideridir.Geniş format pazarındaki en hızlı ve en yüksek görüntü kalitesi sunan tarayıcıları Image Access tarafından üretilmektedir.Almanya’da üretilen bu sistemler kendilerine Scan2Net® teknolojik platform aracılığıyla web tabanlı tarama ve erişim ile son derece çağdaş, güvenilir ve sürdürülebilir ürünler üretmektedir.

Tüm Image Access ürünlerini görüntüleyin.

Treventus

TREVENTUS Mechatronics, 2006 yılında kurulan ve Viyana Teknoloji Üniversitesi bir spin-off şirketidir. En önemli ürünü olan ScanRobot®, high-end ve uluslararası patentli otomatik kitap tarayıcı sistemidir. TREVENTUS, bilgi merkezlerinde dijitalleştirme çalışmaları söz konusu olduğunda baştan sona donanım ve yazılım ürünleri sunabilen bir çözüm sağlayıcısıdır. 2007 yılında pazara sunulan ScanRobot®, otomatik kitap sayısallaştırma çözümlerinde kısa süre içinde pazar lideri olmayı başarmıştır. TREVENTUS dünya çapında 30 ülkede ScanRobot® sistemini başarıyla kurmuştur. Sayısallaştırma alanındaki AR-GE çalışmaları yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Tüm Traventus ürünlerini görüntüleyin.

SMA

SMA, mikrofilm ürünlerinde uzun yıllara dayanan tecrübesinin yanı sıra, değişen teknolojileri dikkate alarak büyük formatlar için yüksek çözünürlüklü görüntü sağlayabilen tarayıcılar üzerinde uzmanlaşmıştır. SMA tarayıcıları Almanya’da üretilmektedir.

Tüm SMA ürünlerini görüntüleyin.

Kodak Alaris

Kodak Alaris’in Görüntüleme çözümleri, müşterilerin dijital ve basılı kaynaklardan verileri alıp bir araya getirmesini, içeriklerden değerli bilgileri anlayıp ayrıştırmasını ve doğru bilgileri doğru kişilere doğru zamanda iletmesini sağlar. Sunduğu ürünleri arasında ödüllü tarayıcılar, yakalama ve bilgi yönetim yazılımı, genişleyen bir dizi profesyonel servis ve sektöründe öncü servis ve destek hizmetleri bulunmaktadır. Kodak Alaris, küçük ofislerden global işletmelere kadar tüm müşterilerine, iş süreçlerinin otomasyonu, müşteri etkileşimlerini güçlendirme ve daha iyi iş kararları alınması için üstün sistem ve çözümler sunar. Kodak ticari markası ve ticari takdim şekli Eastman Kodak Company’nin lisansı altında kullanılmaktadır.

Kodak Alaris

Dijital arşiv teknolojileri ve çözümleri ile ilgili faaliyetlerin öncüsü olan Limeks Teknoloji ve Yazılım, Kodak markasının Türkiye distribütörü olup gelişen teknolojinin her anını Türkiye’ye nakletme çalışmalarını sürdürmektedir.
Kodak markası, resim üzerine özel tasarım imkanı sağlayan ürünlerini ‘Kodak Alaris’ çatısı altında toplamaktadır. Böylece işletmelerin ve kişisel kullanıcıların ihtiyaç duyduğu dijital tarayıcı çözümleri Kodak markasının Alaris gurubundan temin edilebilmektedir. Limeks Teknoloji ve Yazılım, Kodak Distribütörü olarak dijital tarayıcıların en son teknoloji yazılımına sahip olanlarını, gelişmiş ülkeler ile aynı anda Türkiye pazarına kazandırabilmektedir. Müşterilerimizin kazancının, kazancımız olduğunu benimsediğimiz firmamızdaki tüm çalışmalarımız teknolojinin en güncel şeklini yakalayabilmek adınadır.
Tedariğini sağladığımız tüm diğer ürünlerimizde olduğu gibi Kodak Alaris çatısı altında sunumunu yaptığımız ürünlerimizin, müşterilerimize ulaşma aşaması da müşteri memnuniyeti ve hizmet önceliğine dayanmaktadır. Dolayısıyla Kodak Alaris bünyesinde bulunan tarayıcılar, dijital baskı ürünleri ve özel yazılımlar Limeks Teknoloji ve Yazılım müşteri memnuniyeti politikası ile birlikte Türkiye pazarına dahil edilmektedir. Böylece firmamızdan satın almış olduğunuz ürün her ne olursa olsun, sarf malzemeleri ya da yedek parça temini gibi sorunları ortadan kaldırmış olursunuz.

Dünyanın dijital fotoğraf ve baskı alanında uzman ve en güvenilir markalarından olan Kodak seçimlerinizde, Türkiye desteği ve hizmeti arayışlarınızda en profesyonel çözümler sunmak adına Limeks Teknoloji ve Yazılım olarak her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Teknik bakımından kullanıcısına istenen performansı en üst seviyede yaşatması sebebi ile yurt dışında ‘Kodak’ın efsane fotoğraf yazıcısı’ olarak bilinen 7000 serisi yazıcısı ismi gibi efsane olmuştur. Kodak Alaris’in trend ürünler arasında bulabileceğiniz bu printerın tercih edilmesinin birçok nedeni vardır. Başlıca nedenlerini özetleyecek olursak;

· En düşük baskı maliyeti çerçevesinde en yüksek performansı ve en yüksek hızı kullanıcısına sunabilmesi,
· Hızlı bir şekilde çalışma gerektiren özel durumlarda, kısa süre içerisinde yüksek adetli baskıların kaliteden ödün vermeden elde edilebilmesi,
· Medya optimizasyon teknolojisine sahip olması sebebi ile sadece tek bir baskı kiti kullanılarak farklı çerçeve ebatlarında baskıları hiçbir medya değişimi yapılmasına gerek duyulmaksızın elde edilebilmesi,
· Baskı teknolojisinde günümüzün en son noktası olan termal boya süblimasyonuna sahip olması,
· 300 dbi değerindeki yüksek çözünürlüğü,
· USB arabirimine destek sağlayabilmesi,
· Baskı hızının 10×15 ölçüsü için 8 saniyeye, 15×20 çerçeve baskılarda ise 10 saniye hızına erişebilmesidir.

Limeks Teknoloji ve Yazılım’ın sizlere sunduğu ürünler arasında yer alan tüm Kodak Alaris yazıcıları teknolojinin son gelişmelerini üzerinde taşımaktadır. Ayrıca her kullanıcının kendi talep ettiği ve ihtiyaç duyduğu donanımları belirleyerek özel çözüm kombinasyonlarında özgürce seçim imkanı tanımaktadır. İhtiyacınıza ve kullanım alanınıza uygun olan çözümleri Limeks Teknoloji ve Yazılım olarak bünyemizde bulabilir, teknik bilgi ihtiyaçlarınızda da çekinmeden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Kodak Alaris ürünlerini görüntüleyin.

IBML

IBML yüksek performanslı endüstriyel tarayıcı üreticisidir. Donanım ürünlerine zeka katan yazılım çözümleriyle otomatik veri yakalama konusunda çığır açan teknolojiler sunmaktadır. Taranan evrakları otomatik ve kural bazlı olarak ayrıştırabilen bu sistem patentli kamera teknolojisi ve görüntü iyileştirme olanaklarıyla mümkün olan en iyi görüntüleri sağlayarak OCR ve ICR okuma oranları yükseltmektedir. ImageTrac markalı tarayıcılar IBML tarafından A.B.D. de Birmingham, Alabama bölgesinde üretilmektedir.

Tüm IBML ürünlerini görüntüleyin.

Ricoh

Ricoh, ofis ve üretim amaçlı baskı pazarlarında uzmanlaşmış, küresel bir teknoloji lideridir. Ricoh, çalışma ortamlarını modern bir hale getirmek ve belge verimliliğini en faydalı hale ulaştırmak amacıyla dünyanın her yerinde çeşitli kuruluşlarla birlikte çalışmaktadır. Ricoh, görüntüleme, endüstriyel ürünler, ağ sistemleri çözümleri, üretim amaçlı baskı çözümleri, yönetilen belge hizmetleri ve BT hizmetleri sunmaktadır.

Tüm ricoh ürünlerini görüntüleyin