Distribütörlüklerimiz

Limeks Teknoloji ve Yazılım olarak distribütörlüğünü yaptığımız markaların satış öncesi ve sonrası desteğini vermekteyiz.

Image Access

1994 yılında kurulan Image Access, dünyanın hemen hemen her ülkesinde bulunan müşterilere yenilikçi geniş format tarayıcılar, kitap tarayıcılar ve sayısallaştırma çözümleri geliştiren ve sunan bir teknoloji alanında pazar lideridir.

Almanya’da üretilen Image Access tarayıcıları, en yüksek hızda en yüksek kalitede görüntü çıktısı üretir. Uzun ömürlü LED aydınlatma ile elektrik ve ekolojik normlara ve standartlara uyumlu kendi teknolojik platformu Scan2Net® kullanarak güvenilir, esnek ve kolay kullanılabilen ürünler sunar.

Image Access, tüm geniş format segmentlerinde ürünler sunan tek tarayıcı üreticisidir:
– A1’den daha büyük boyuta kadar faklı model kitaplar tarayıcılar
– DIN A3 / DIN A2 formatlar için düz yataklı tarayıcılar
– Genişliği 36, 48 ve 60 inç arasındaki belgeler için sayfa besleme tarayıcıları
– 915 mm boyuta kadar çift taraflı taramalar için çift yönlü tarayıcılar
– 914 x 1524 mm temassız üstten tarama için sanat eseri tarayıcısı

Treventus

TREVENTUS Mechatronics, 2006 yılında kurulmuş olan Viyana Teknoloji Üniversitesi’nin bir spin-off şirketidir. Dijitalleştirme çözümlerinde TREVENTUS’un uzmanlığı, donanımdan (otomatik kitap tarayıcı) yazılıma (dijital arşiv ve iş akışı çözümleri) kadar uzanmaktadır. En önemli ürünü olan ScanRobot®, high-end ve uluslararası patentli otomatik kitap tarayıcı sistemidir. 2007 yılında pazara sunulan ScanRobot®, otomatik kitap sayısallaştırma çözümlerinde kısa süre içinde pazar lideri olmayı başarmıştır. TREVENTUS dünya çapında 60 ülkede ScanRobot® sistemini başarıyla kurmuştur.

SMA

SMA, mikrofilm ürünlerinde uzun yıllara dayanan tecrübesinin yanı sıra, değişen teknolojileri dikkate alarak büyük formatlar için yüksek çözünürlüklü görüntü sağlayabilen tarayıcılar üzerinde uzmanlaşmıştır. SMA tarayıcıları Almanya’da üretilmektedir.

İş Ortaklarımız

Kodak Alaris

Kodak markası, resim üzerine özel tasarım imkanı sağlayan ürünlerini ‘Kodak Alaris’ çatısı altında toplamaktadır. Böylece işletmelerin ve kişisel kullanıcıların ihtiyaç duyduğu dijital tarayıcı çözümleri Kodak markasının Alaris gurubundan temin edilebilmektedir.

Alaris; büyük ve küçük şirketler için gerekli olan bilimi, teknolojiyi ve ortaklığı, verileri işletmenin verimliliğini, büyümesini ve karlılığını yönlendirmek için birleştirir. Her ölçekte dijital dönüşüm mümkündür. Alaris tarayıcılar, yazılımlar, destek ve hizmetleri, işletmenin zorluklarını çözmek için uçtan uca yakalama çözümleri sunar.

IBML

IBML yüksek performanslı endüstriyel tarayıcı üreticisidir. Donanım ürünlerine zeka katan yazılım çözümleriyle otomatik veri yakalama konusunda çığır açan teknolojiler sunmaktadır. Taranan evrakları otomatik ve kural bazlı olarak ayrıştırabilen bu sistem patentli kamera teknolojisi ve görüntü iyileştirme olanaklarıyla mümkün olan en iyi görüntüleri sağlayarak OCR ve ICR okuma oranları yükseltmektedir. ImageTrac markalı tarayıcılar IBML tarafından A.B.D. de Birmingham, Alabama bölgesinde üretilmektedir.

Ricoh

Ricoh, ofis ve üretim amaçlı baskı pazarlarında uzmanlaşmış, küresel bir teknoloji lideridir. Ricoh, çalışma ortamlarını modern bir hale getirmek ve belge verimliliğini en faydalı hale ulaştırmak amacıyla dünyanın her yerinde çeşitli kuruluşlarla birlikte çalışmaktadır. Ricoh, görüntüleme, endüstriyel ürünler, ağ sistemleri çözümleri, üretim amaçlı baskı çözümleri, yönetilen belge hizmetleri ve BT hizmetleri sunmaktadır.