Limeks Teknoloji ve Yazılım firması Ankara ve çevresine Ricoh marka fotokopi ve yazıcı ürünleri ile bu ürünlerin sarf malzemelerinin temininin yanı sıra güçlü teknik servis yapısı ile Ricoh fotokopi ve yazıcı ürünleri ile ilgili kurulum, eğitim, arıza tespiti, problem giderimi ve yedek parça temini gibi müşterilerine hızlı ve güvenli çözümler sunar. Periyodik bakım anlaşmaları ile Ricoh marka fotokopi ve yazıcılarının müşteriler tarafından uzun ömürlü kullanmalarını sağlar. Ricoh fotokopi makinalarına kiralama çözümleri sunarak doküman ve baskı maliyetlerinizi sizin adınıza yönetmek üzere çözüm sağlayabilen Limeks Teknoloji ve Yazılım firması, teknik destek verebilen toner, drum, developer sağlayabilen üstün özellikte orijinal ürün veren yetkili servis firmasıdır.

Limeks, Kodak Doküman Tarayıcıların satışını, bakım ve servis hizmetini veren Kodak’ın Elite Partner firmasıdır. Limeks, distribütör olarak Bookeye marka kitap tarayıcıların, WideTEK geniş format taraycıların, Scanrobot otomatik kitap tarayıcı ile SMA marka tarayıcı ürün ailesinin satışını ve bakımını ve servis hizmetini veren tek yetkili firmadır. Bu marka tarayıcılarınız teknik servis desteği alabilmek adına “0312 475 15 16” nolu telefondan ve info@limeksteknoloji.com e-posta adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Limeks Teknoloji ve Yazılım firması Ankara merkezli olup 27 yıllık deneyim, donanım ve altyapıya sahip bir firma olarak eğitimli uzman teknik servis kadrosu ile Ankara sınırları içerisinde aynı gün (Ricoh marka için yalnız Ankara olmak üzere) tüm Türkiye kurum ve kuruluşlara ise yapılan bakım onarım hizmeti anlaşmaları çerçevesinde servis, bakım, arıza onarımı hizmeti vermektedir.

Kullandığınız tarayıcı ürünlerinin ömrünü uzatmak, verimli çalışmasını sağlamak için periyodik bakımlarının yapılması önemlidir. Bu kapsamda arızalarda olası maliyetlerinizi minimize etmek için periyodik koruyucu bakımları içeren parça dahil ve parça hariç olarak seçenekli olmak üzere bakım onarım hizmetleri ve garanti kapsamında olmayan tarayıcı ürünlerinizin tek seferlik arıza tespiti ve arıza çözümleri için Limeks firması hizmet vermektedir.

Arıza kaydı oluşturmak için buraya tıklayarak açılan sayfadaki formu doldurabilirsiniz.

Ricoh marka fotokopi ve yazıcı ürünlerinin sarf malzeme temini için uygun fiyat için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.